• 中国
 • UK
 • Türkiye
 • 대한민국
 • Русский
 • PFLUON Hakkında

  Innovation ,better your life, PFLUON son 25 yıldan bu yana devam eden kurumsal kavramıdır. Ayrıca, PFLUON şirketinin yapışmaz kaplama sektöründeki hedefidir. Yapışmaz kaplama üreticisi kökenli bir işletme olarak, PFLUON pragmatik ve yenilikçi kurumsal ruh ile kaplama ürünleri ve yeni malzeme sektöründe büyük adımlarla ilerlemektedir.

  Şirket lovebet爱博下载-lovebetapp下载-love爱博体育app下载i

  PFLUON Grubunun iştirakları içinde, yapışmaz kaplama ürünlerini üreten Zhejiang PFLUON Teknoloji Ltd., Şti ve yeni malzemeleri üreten Zhejiang PFLUON Kimyasal Ltd.,Şti vardır.


  Zhejiang PFLUON Teknoloji Ltd., Şti, yapışmaz kaplama ürünleri geliştirme, üretim ve hizmetleri sağlamak için taahhüt eden ve dünyanın en büyük yapışmaz kaplama otomatik üretim üssüne sahip küresel bir tedarikçidir. Zhejiang PFLUON Teknoloji Ltd.,Şti, 20 yıldan fazla bu sektörde çalışan uzmanlardan oluşan araştırma ve geliştirme ekibine sahip ulusal bir yüksek teknoloji işletmesidir.


  Zhejiang PFLUON Teknoloji Ltd.,Şti, flor reçineli, silikon reçineli yapışmaz kaplama ürünleri, ısıya dayanıklı kaplamalar ve PES (polieter sülfon), PEEK (polieter eter keton) dahil olmak üzere özel endüstriyel kaplamaları üretim ve satan bir şirkettir.

  Zhejiang PFLUON Kimyasal Ltd.,Şti 2010 yılının Aralık ayında kurulmuştur. Temel olarak PEEK (polieter eter keton), PES (polieter sülfon) ve diğer yüksek performanslı polimerler üreten, satan ve Ar-Ge çalışmalarını yapan bir şirkettir. İlk dönemde, yıllık üretimi 700 ton PEEK (polieter eter keton) polimer ve PES (polieter sülfon) reçine olan üretim hattına sahip olmuştur.


  Zhejiang PFLUON Kimyasal Ltd., Şti, müşterilerle sıkı sıkıya bağlıdır. Yüksek performanslı polimer ve kompozit üretim sektöründe ürünlerin araştırma ve geliştirmesinde sürekli, sürdürülebilir ve daha esnek bir tasarım yapmıştır. Kaliteli ürünleri piyasaya sağlayarak müşterilere daha verimli hizmet sunmaktadır. Ürünlerin tanıtımı için yeni ürün uygulamalarını geliştirerek kurumsal değer ve rekabet gücünü artırmaktadır.


  Şirketimiz, malzeme işleme işletmeleri ile işbirliği yaparak, ürün tasarımı, proses teknolojisi ve performans testleri ve diğer destek hizmetleri geliştirmektedir.

  Kurumsal Değer

  "Yüksek kaliteli ürün çözümlerinin sağlayıcısı" olarak PFLUON, ürün geliştirme, fabrika yönetim ve marka stratejisine odaklanarak sıkı rekabetin arkasında bilim ve teknoloji ilkelerine bağlı şekilde "Yaşam kalitesini oluşturma, bilimsel ve teknolojik yenilik" amacına ulaşmak için çalışmaktır.

  Şirket Vizyonu

  "Sanayi Zincir"in bir parçası olan PFLUON şirketi elektrikli ev aletleri ve tencere seti sanayi ürünlerini ve hizmetlerini sağlamak için olumlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla inovasyon çalışmalarını yürütmeye devam edecektir. Sanayi zincirinin bir parçası olarak, PFLUON şirketi istikrarlı ve yüksek kalitede hizmet sağlayarak işletmenin sürdürülebilir kalkınmasını sağlamaktadır.

  Innovation,better your life

  Yepyeni Gelişim Modeli - PFLUON Alışveriş Merkezi

  2015 itibariyle, PFLUON iş sistemi geliştirme modelini uygulamaktadır. Çağrı Merkezi kurarak, satış ile satiş sonrası hizmeti birleştirerek ürünler satış ve hizmet maliyetlerini azaltarak iş verimliliği artırabilir. İnternete göç ederek ürünlerin standardize sürecini hızlandırılır. Ayrıca, ürünleri kişiselleştirerek müşteri talebine göre özel ürünleri sağlamaktadır.

  PFLUON Alışveriş Merkezi bize yeni bir iş modeli getirdi, ancak kaliteli ürünler ve hizmetler yeni iş modeli altında asla değişmeyecektir. Çevrimiçi hizmetler yanı sıra yeni model altında çevrimdışı teknik hizmetler de vardır. Biz daha doğrudan ortaklarımız ile iletişim kurarak, ticaret işlemini daha basit, teknik hizmetler daha olumlu hale getireceğiz. PFLUON için zorluklar daha yeni başlamıştır. Ancak sektör için yeni değişiklikler yine devam edecektir........
  Alışveriş Merkezi’ne girin> >


  Ürünleri "Standardize" Dönemi

  Ürünlerin rekabet gücünü arttırmak için PFLUON sistematik pazar araştırması ve teknik araştırma yoluyla ürün sistemine dayalı ürün standardize stratejisi önerecektir. PFLUON Alışveriş Merkezi standart ürün satış modeli aracılığıyla, standart ürünlere odaklı çoğu müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, büyük ölçekli otomatik üretim gereklerini yerine getirmektedir. Birleşik test standartları, mükemmel kalitede tutarlılığa dayalı olarak büyük ölçüde ürün maliyetleri azaltacaktır ve ürün verimliliğini artıracaktır.


  PFLUON şirketinin standardize edilmiş ürünleri iki yıldan daha fazla piyasa deneyimini ardından geniş bir uygulama, özel ürün modeli ve stabil kalite seviyesine ulaşmıştır. PTFE ve seramik seri sistemi kapsamında ortaya çıkan COOKMARK, CORROSINO ve CERAMICAL seri ürünler de piyasaya sunulmuştur.


  Farklı piyasa ve performans gereksinimleri için konumlandırılan "Yüksek kalite ve yüksek kapasiteli" kaplama ürün sistemi desteği altında, büyük ölçekli, düşük maliyetli ürünler kalite güvencesi temelinde standardize edilmiş ürünler piyasaya sunulmuştur.

  Innovation , better your life .

  Servis Merkezi
  Servis, yenilik için bir fırsattır

  PFLUON şirketinde, yenilik sadece ürün kapsamında sınırlı değildir, yeni hizmetleri sunmak da bizim işimizdir. Biz, 25 yıldır yapışmaz kaplama sektörü ile ilgileniyoruz, ve müşteri hizmetleri deneyim zenginliğine sahip olduk. Ancak farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yenilikçi hizmetler sunabilmek için de çok daha çalışacağız. Geleneksel kimyasal sektör E-ticaret ile karşı karşıya geldiğinde, ürünlerin standardizasyonu teşvik olduğunda, müşteri ihtiyaçlarına daha etkili bir çözüm gerektiğinde, yenilikçi hizmet fırsatı nihayet gelmiş olacaktır.

  İletişim, hizmetin temelidir

  Basit sorunlar için bile, farklı bir ifade şekli olabilir. Artı, iletişim katmanları bilgi detayını zayıflatır. Böylece iletişim verimliliğini giderek azalır. Sorun anlatılana ve çözülene kadar zaman geçecektir, ve iletişim verimliliği düşük olacaktır. İletişim verimliliğini artırmak, bizim yenilikçi hizmet sağlamamız için temel bir sorun haline gelmiştir.


  E-ticaret İnternet tabanlı iletişimin özellikleri sayesinde biz PFLUON müşteri hizmetleri iletişim platformu, yani PFLUON Çağrı Merkezi kuracağız. Bu platformun arkasında tecrübeli müşteri hizmetleri ekibi ve teknik servis ekibi vardır. Bu iletişim platformunda müşteriler tarafından dile getirilen herhangi bir soru için tam olarak “Müşteri Sorunları Raporu” tutulacaktır.


  Bizim profesyonel ekibimiz sorunu çözecektir: İlk olarak, bir ön sınıflandırma yapılır, satış öncesi ve sonrası sorunları müşteri hizmetine teslim edilecektir. Ürün teknolojisi ve üretim hattı problemleri, çözüm birleşik teknik servisine teslim edilecektir. Teknik konularda bizim teknik çalışanlar müşteriler ile doğrudan iletişime geçerek kısa zaman içinde sorunu çözecektir. Biz, “Müşteri Sorunları Raporu" kapsamındaki ilgili sorunu çözmek için kaynaklara odaklanacağız. Çözümler "Müşteri Çözüm Geri Bildirim Dosyası" olarak oluşturulur ve Çağrı Merkezi aracılığıyla müşterilerimize geri bildirim yapılır. Bilgi eksikliği olmadığı takdirde biz en kısa zaman içinde çözüm bulacağız.


  Komple çözümü müşterilere sunabilmek, işte bizim hizmetin temel amacıdır

  PFLUON Çağrı Merkezi platformunda, biz hızlı ve etkin bir şekilde çevrim için hizmetleri sağlayarak yüksek verimli bir müşteri hizmeti mekanizmasını oluşturacağız. “Müşteri Sorunları raporu”nu tek sorun veritabanı sanarak kaynakları birleştireceğiz ve verimli bir şekilde çalışarak sorunun nedeni araştırıp müşterine hızlı çözüm sunacağız. Uygulama seviyesinde çevrimiçi ve çevrimdışı yollarla sorunu çözeceğiz: Satış öncesi danışmanlık, işlem süreçleri, ürünlerin lojistik sorunları hakkında hızlı bir yanıt sağlayacağız. Teknik sorular, kaplama üretim hatlarının uyumluluğu, üretim hatları ve diğer sanayi teknolojisi söz konusu olduğunda, biz teknik servis personeli müşteriye yönlendirerek sorunu çözeceğiz. Çevrimiçi ile çevrimdışı hizmetlerin birleştirilmesi, en verimli şekilde hizmet sunan bir çözümdür.


  24 saat çevrimiçi hizmet
  2015 yılında, PFLUON Çağrı Merkezi 400 hizmet çağrısı 24 saat çevrimiçi hizmet hattı resmi uygulanmıştır. Hizmet verimliliğini artırmak için, PFLUON Çağrı Merkezi platformu istemcilerinin hizmet ihtiyaçları dışında, biz 24 saat yanıt mekanizması oluşturacağız. Çevrimiçi hizmet hattı, 24 saat içinde sorulara cevap verecektir. Çevrimdışı hizmet hattı 24 saat çevrimdışı teknik servis sağlayacaktır.


  Mükemmel standardize edilmiş ürün, Verimli Çağrı Merkezi hizmet hattı şirketimizi yeni bir iş modeline getirdi. Şu anda, PFLUON Alışveriş Merkezinde alış veriş yapan ortaklar PFLUON Çağrı Merkezinin kolay ve profesyonel hizmetinden memnun kaldılar. Herhangi bir yenilik tek bir işletme tarafından yapılabilir değildir. Endüstri ortaklarımızın, bize çok değerli görüş ve önerileri verebileceğine inanıyoruz. Biz sanayi zincirleşme ruhu ile hizmette inovasyonu teşvik etmeye devam edeceğiz. Endüstri ortaklarımız için daha verimli yapışmaz kaplama ürünleri sağlamak için daha kapsamlı çözümleri bulacağız.

  PFLUON müşteri hizmetleri personeliyle iletişim kurabilirsiniz

  4000-600-955
  4000 600 955
  sunyj@pfluon.com.cn
  PFLUON_CN
  Innovation,better your life
  浙ICP备05028746号-1 | Copyright©2016 PFLUON. All rights reserved.